(044) 334 46 32
всі номери

(067) 260 74 36 Київстар

(050) 379 13 23 Vodafone

(093) 170 86 60 Lifecell

Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Будні: 09:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
Нд: 10:00-15:00

Пункти видачі онлайн-замовлень:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Gree-Market Теплові насоси GREE

Теплові насоси GREE

Фільтр
Результатів (4) Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Під замовлення
Код: 133752

Тепловий насос повітря-вода Gree GRS-CQ10Pd/Na-K

Порівняти
Використовуваний холодоагент R410a
Електрична потужність 2.4(кВт)
Коефіцієнт перетворення 4.1
Максимальна температура подачі теплоносія 45.0(°С)
Потужність охолодження 10.0(кВт)
Напруга 220.0(В)
Країна виробник Гонконг
Гарантія 36
Під замовлення
Код: 133753

Тепловий насос повітря-вода Gree GRS-CQ12Pd/Na-K

Порівняти
Використовуваний холодоагент R410a
Електрична потужність 2.8(кВт)
Коефіцієнт перетворення 4.5
Максимальна температура подачі теплоносія 45.0(°С)
Потужність охолодження 12.5(кВт)
Напруга 220.0(В)
Країна виробник Гонконг
Гарантія 36
Під замовлення
Код: 133969

Тепловий насос повітря-вода Gree GRS-CQ6.0Pd/Na-K

Порівняти
Використовуваний холодоагент R410a
Електрична потужність 1.4(кВт)
Коефіцієнт перетворення 4.4
Максимальна температура подачі теплоносія 45.0(°С)
Потужність охолодження 5.8(кВт)
Напруга 220.0(В)
Країна виробник Гонконг
Гарантія 36
Під замовлення
Код: 133971

Тепловий насос повітря-вода Gree GRS-CQ8.0Pd/Na-K

Порівняти
Використовуваний холодоагент R410a
Електрична потужність 2.1(кВт)
Коефіцієнт перетворення 4.1
Максимальна температура подачі теплоносія 45.0(°С)
Потужність охолодження 8.5(кВт)
Напруга 220.0(В)
Країна виробник Гонконг
Гарантія 36
Показано з 1 до 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Дослідження, проведені в країнах Європи, засвідчили, що на сьогоднішній день, найбільш вигідним, зручним і безпечним методом обігріву будинків і будівель промислового і побутового значення, які з якихось причин не підключені до міських теплоцентралям, вважаються теплові насоси типу «повітря-вода», що виготовляються компанією Gree Versati. Для їх установки не потрібно витрачати серйозні фінансові суми або діставати дозвільну документацію. Компанія Greе пропонує ТН з самим простим і вигідним цінами – разом з цим, ТН займають мінімальний простір, і можуть обігріти двоповерховий будинок або дачний котедж.

Теплові насоси категорії «повітря-вода» компанії Greе витрачають всього 1 кВт енергоресурсів, і, на відміну від електрокотлів, не видають замість 1 кВт тепла, а, з урахуванням особливостей конкретного пристрою і температурної різниці, виробляють до 4, 5 кВт тепла.

ТН Greе «повітря-вода» визнані світовим співтовариством економними і вигідними. ТН типу «повітря-вода» гарантує чотирикратну економію, що характеризується ергономічністю, надійністю і здатністю опалювати і остуджувати будинок, гарантуючи при цьому стабільний нагрівання води.

Greе Versati: тепловий насос «повітря-вода»

Тепловий насос фірми Greе, що працює за повітряно-водяного контуру - це пристрій, який застосовує енергію зовнішнього повітря для підігріву води в системі опалення і постачання гарячої води. Конструкція ТН «повітря-вода» складається з таких аспектів: зовнішнього і внутрішнього модулів. Зовнішній модуль аналогічний по функціонуванню кондиционерному блоку, внутрішній є гідромодулем. У внутрішньому блоці вмонтований контрольний модуль, оснащений потоковим датчиком і блоком автоматики, є водяний насос (фірми Wilo), теплообмінник, бак, нагрівач електричного типу (необхідний для підігріву води в ситуації, коли на вулиці критично низька температура).

Щоб гарантувати систему постачання гарячого водопостачання, до теплового насосу Greе підводиться бойлер (купується окремо).

Отримання тепла з повітря: як Versati це робить?

Відмінність роботи системи теплового насоса «повітря-вода» полягає в переміщенні холодоагенту між водяним модулем і зовнішнім блоком (на різних місцях магістралі, фреон може мати неоднакові температурні показники). Відмінністю фреону вважається особливість випаровування під впливом низького тиску, і конденсації – при високому. В процесі випаровування, холодоагент забирає тепло, при конденсації – віддає, Завдяки особливостям конструкції, навіть в холодних кліматичних умовах, тепловий насос Greе зазначеної серії зможе поглинати тепло з морозного повітря, передаючи його фреону.

Хладагент може закипати при термальних показниках від -20°С і більше – температура кипіння стає менше пропорційно підвищенню тиску. Теплові насоси Greе здатні обігрівати споруди навіть при сильних морозах. Якщо температура на вулиці нижче -20°С, зовнішній блок відключиться самостійно, але нагрів води буде забезпечений за рахунок електронагрівача (його продуктивність - 6 кВт у водяному модулі).

Особливості функціонування ТН «повітря-вода»

В системі опалення ТН Greе виконуються наступні процеси:

 • Фреон піддається тиску, і через теплообмінник потрапляє в зовнішній блок, де перетворюється в газоподібний стан після вбирання тепла.
 • Газове тиск в компресорі збільшується до 25 бар, що призводить до нагрівання фреону до 90°С. Після нагрівання він відправляється у водяній модуль.
 • В теплообміннику виконується конденсація фреону, наслідком якої стає передача теплового потоку водяний контур. Холодний рідкий фреон рухається до зовнішнього блоку.
 • В регуляторі потоку тиск фреону різко падає, після чого він просувається тому в теплообмінник зовнішнього блоку – починає новий робочий цикл.

Клапан з чотирма ходами, встановлений перед компресором, сприяє реверсивності ТН Greе системи «повітря-вода». ТН Greе можуть змінювати напрямок руху холодоагенту з метою переключити опалювальний режим на охолоджувальний, або навпаки. У процесі функціонування ТН, хладагент знаходиться в теплообміннику водяного модуля. Працюючи на охолодження, конденсація виконується в зовнішньому блоці.

Переваги теплових насосів Greе

Завдяки застосуванню інвертора DC, функціонуючий на безпечній фреоні R410, теплові насоси фірми Greе відрізняються високим показником перетворення електроенергії в теплову (COP=3.4/4.5).

Важливим плюсом експлуатації ТН Greе є відсутність великих грошових і часових витрат на закладання мережі труб в землі, а також відсутність необхідності отримання дозвільної документації на використання. ТН не потребують також додаткову поставку димаря чи вентиляції, підключаються легко, а тому – дешево. Теплові насоси Greе відрізняється безпечною експлуатацією, оскільки у нього відсутні елементи чадного газу, сажі і диму, він не забруднює приміщення.

Теплові насоси Greе компактні і зручні. Порівнюючи їх з геотермальними і дизельними системами обігріву, для монтажу теплового обладнання «повітря-вода» не потрібно місце в будинку. Зовнішній блок монтується на стіну будинку, а гідромодуль, схожий за розмірами з електричним котлоагрегатом, кріпиться на стіну усередині будівлі. Обсяг модуля: 90 см висота 50 см ширина: 32 см глибина). ТН серії «повітря-вода» зручно ставити не тільки в будинку, але і в офісних кабінетах, кафе і ресторанах.

ТН Greе Versati 2 комфортні і зручні в експлуатації, їх можна програмувати на збереження конкретного мікроклімату. LCD-дисплей або комп'ютер може ставити програми на будь-які календарні дати і дні тижня. Налаштовувати ТН компанії Greе можна і на температуру води в опалювальних системах, системах подачі водопостачання. Встановивши термодатчик, власник отримає можливість контролювати температуру в будинку. «Вихідний» режим дозволяє залишати дім на кілька днів або тижнів – тепловий насос Greе буде продовжувати функціонування, економно споживаючи енергетичні ресурси, забезпечуючи тепловий потік, і перешкоджаючи замерзання будинку і води в ємності.

Економна вартість теплових насосів Greе Versati

Одна з найважливіших переваг теплових насосів компанії Greе – їх вартість. Оскільки виробництво розташоване на одному з найбільших концернів у КНР, теплові насоси виробника успішно поєднують надійність випуску і хорошу ціну. Вартість ТН Greе набагато нижче, ніж теплонасосів японських і німецьких фірм тієї ж категорії. Всі вони характеризуються однаковою продуктивністю праці, якістю та іншими показниками. ТН Versati відрізняються компактним внутрішнім блоком, заглибленість якого значно менше глибини аналогів у конкуруючих компаній. Висота теплового насоса Greе менше, ніж у інших, на 35%. З 2009 року компанія Greе співпрацює з організацією Daikin Industries. За статистикою, кожен третій кондиціонер у всьому світі, виробляє фірма Greе. Купуючи ТН фірми Greе, покупець гарантовано отримує найвищу якість визнаної компанії за прийнятну ціну.

Теплові насоси Greе «повітря-вода»: 5 в 1

Теплові насоси «повітря-вода» провідного світового виробника розраховані не тільки на обігрів або охолаживание – вони виконують відразу 5 функцій, що забезпечують налагоджену систему для забезпечення комфорту:

 1. Обігрів (t води +25 - +55°З).
 2. Охолаживание будівлі (t +7 - +25° З).
 3. Забезпечення ГВП (+40 - +80° З).
 4. Опалення/ охолаживание + нагрівання води.
 5. Обігрів допускається при температурі вуличного повітря від -20°С до +35°С, охолаживание– +10 - +48°С, нагрівання води --20 - +45°С.

Щоб гарантувати стабільний нагрівання води, важливо додатково отримати бойлер непрямого нагрівання, де буде концентруватися гаряча вода. Компанія Greе випускає бойлери на додачу до ТН. Бойлери фірми Greе надаються у розмірах 200-300 л з «J» або «J2» теплообмінниками. Бойлерна ємність виготовлена з нержавіючої сталі, потужність Тена – 3 кВт. Працюючи на програмі «опалення (або охолаживание) + нагрівання води», слід вибрати першорядне завдання. Якщо нею стане нагрівання води, опалення або охолаживание почне вироблятися після нагріву води до оптимальної температури.

Вигода ТН «повітря-вода» від Greе

ТН компанії Greе можуть функціонувати з радіаторним опаленням, фанкойлами різного типу, одночасно з сонячними батареями та іншими термосистемами. Вони відмінно підійдуть:

 • Для приватних осель розмірами від 80 квадратних метрів (зазначається економія електрики більш ніж в 4 рази).
 • Для публічних закладів (утилізація тепла з кухні і зниження витрат на електрику в 2 рази).
 • Для офісних кабінетів (економія в 2-3 рази).

Крім усього перерахованого, ТН Greе Versati виробляють спільне функціонування, забезпечуючи теплом і ГВП та великі будинки різної поверховості, і квартирні приміщення. При правильній експлуатації і дбайливому відношенні, теплові насоси прослужать не один десяток років. При застосуванні теплових насосів виробництва Greе на об'єктах комерційного призначення, куплені агрегати окупаються приблизно за 3-4 роки. Замовити доставку можна по Україні, а установку по Києву і Одесі.