(044) 334 46 32
всі номери

(067) 260 74 36 Київстар

(050) 379 13 23 Vodafone

(093) 170 86 60 Lifecell

Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Будні: 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
Нд: 10:00-15:00

Пункти видачі онлайн-замовлень:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Gree-Market Блог Чи можна користуватися кондиціонером при дітях?

Чи можна користуватися кондиціонером при дітях?

Чи можна користуватися кондиціонером при дітях?

Зміст

У літню спеку дуже важко перебувати в приміщенні з теплим задушливим повітрям. Мами з дітьми в літню пору року просто божеволіють в задушливих квартирах і з нетерпінням чекають вечірньої прохолоди. Але більшість батьків не встановлюють кондиціонери в приміщеннях, якщо в сім'ї є діти. Це пов'язано з застереженнями старших поколінь про шкоду холодного повітря на здоров'я дитини і можливих захворюваннях від переохолодження. Ну звідки наші бабусі і дідусі знають про вплив кондиціонерів на організм дітей, адже в їх молодості спліт-системи не були так затребувані і вони ростили нас без їх участі. Щоб зрозуміти як користуватися кондиціонером при дітях, давайте звернемося до думки і рекомендацій лікарів-педіатрів.

"Дитина і кондиціонер" що про це говорять лікарі

Думки педіатрів про сумісність кондиціонера і дитини збігаються - охолоджений (але не холодний) повітря не шкодить дітям. Для правильної терморегуляції дітей потрібно привчати до різної температурної обстановки. Вони не повинні ні перегріватися, ні мерзнути.

Дитина і кондиціонер що про це говорять лікарі

Судини дитячого організму зобов'язані навчитися реагувати на зміну температури для правильного теплообміну, при холоді розширяться посилюючи кровотік і при спеці звужуватися. За мікрокліматом дитячої кімнати треба ретельно стежити, щоб дитина правильно зростала і розвивався. Кондиціонери допомагають переносити спеку влітку і сильні морози взимку, не бійтеся ними користуватися якщо у вас є дитина.

Головне стежити за технічним станом пристрою і вчасно проводити його обслуговування. За допомогою фахівців або самі періодично чистите фільтри, адже забруднені мембрани можуть привести до утворення грибка і поширенню захворювань.

Сучасне життя людини неможливе без кондиціонерів, вони оточують нас в розважальних центрах, в кінотеатрах, в лікарнях і в офісах. І чим швидше ви привчите організм дитини правильно "відгукуватися" на його роботу (зміна температури повітря), тим безпечніше буде його життя і здоров'я після.

Сучасне життя людини неможливе без кондиціонерів

Сьогодні спліт-системи мають не тільки стандартні режими "охолодження" і "обігріву", а й корисні функції іонізації повітря. Вони визнані більшістю фахівців корисними, адже при вдиханні такого повітря: поліпшується кровообіг, мозкова активність і загальний фізичний стан. Природний іонізоване повітря зустрічається тільки біля екологічно чистих водоспадів, озер і в горах. Встановивши в квартирі кондиціонер з функцією іонізації повітря (наприклад, модель GREE GWH07QA-K3DNB6C (Smart)) ви і ваша дитина будете дихати чистим повітрям, як після прогулянки по лісі.

Захист від перегріву у дітей

Діти швидше дорослих пристосовуються до змін умов зовнішнього середовища і чим молодша дитина, тим вище ці здібності. Тому не варто боятися знижувати температурні показники повітря в квартирі спліт-системою, головне робити це правильно. А ось процес терморегуляції у дітей першого року життя ще не досконалий.

захист від перегріву у дітей

Через це небезпечніше перегрів, тепловий удар і зневоднення, а не переохолодження дитячого організму. Якщо батькам в житловому приміщенні жарко, то дитині дуже-дуже жарко і необхідно створити умови для комфорту.

У дітей обмінні процеси організму працюють швидше, тому температура тіла малюків вище, ніж у дорослих. Нормою вважається навіть показання термометра 37°С. якщо при такій температурі тіла дитини ще й оточити теплим повітрям або тепло одягнути, то з потом вийдуть волога і солі необхідні для росту організму. А сам піт на шкірі викликає роздратування і пітницю.

Температура повітря в дитячій протягом усього року не повинна перевищувати + 22 С, а вологість 50-70%. Такі показники легко отримати встановивши спліт-систему і гігрометр.

Як отримати користь від кондиціонера?

як отримати користь від кондиціонера?

Користь від кондиціонера в сім'ї, де є діти, буде відчутна при дотриманні декількох рекомендацій:

  • Ніколи не направляйте на дитину і місце його постійного перебування прямий потік охолодженого повітря. А для охолодження приміщення можна за допомогою пульта підняти або повернути жалюзі кондиціонера в сторону, виключаючи обдув малюка.
  • Здійсните процес звикання дитини до кондиціонера в ранньому віці, так як дитячий організм швидко звикне до нього і його властивостями і не буде реагувати на нього нежиттю або кашлем. 
  • Під час проводите чистку фільтрів і систем кондиціонера, щоб уникнути виникнення захворювань і поломок агрегату.
  • Спліт-система в квартирі з дітьми не повинна охолоджувати повітря занадто сильно. Встановіть режим на охолодження до комфортної температури. Відмінним рішенням для контролю постійної температури в квартирі може стати монтаж інверторного кондиціонера. Його перевага в тому, що при досягненні певної температури повітря він переходить в режим очікування і працює на малій потужності. А починає працювати на максимальну потужність тільки при зміні температурних показників в квартирі.
  • Регулярно провітрюйте квартиру і дитячу кімнату, в теплу пору року намагайтеся гуляти на чистому повітрі якомога довше. Адже кондиціонер не забезпечує приміщення подачею свіжого повітря, а здійснює його циркуляцію і просто охолоджує.
  • Зволожуйте повітря, адже робота будь-якого кондиціонера призводить до його сухості, що впливає на самопочуття сім'ї.
  • Уникайте контрасту температур і поступово знижуйте її на 1-2°С щогодини. Інакше при різкій її зміні дитина може захворіти.
  • Не використовуйте особливості дитячого організму йому на шкоду. Дитина, яка погано реагує на спеку і більше любить прохолоду, може комфортно переносити ту ж температуру в приміщенні, що і батьки. Тобто виставляйте показник температури на спліт-системі під себе, але без фанатизму.

Користь від кондиціонера

Прочитавши рекомендації, ви тепер розумієте, як не нашкодити здоров'ю дитини при включеному кондиціонері. Для здійснення процесу вибору кондиціонера GREE необхідно вивчити його характеристики, функції та опис на нашому сайті. При виникненні питань і необхідності консультації фахівці магазину допоможуть вам.

 14.02.2020
 (60 переглядів)